pl en

Praca

Zatrudnimy na stanowisko Specjalista DS. Realizacji Inwestycji z Inowrocławia lub pobliskich okolic.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne najlepiej budowlane,
  • umiejętność czytanie rysunków technicznych,
  • obsługa programu: norma, autocad, word, excel,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • biegła obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność, kreatywność, samodzielność, zaangażowanie,
  • zdolność planowania i organizowania pracy,
  • ambicja i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi,
  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dynamizm w działaniu.

Zakres obowiązków:
  • wysyłanie zapytań do: podwykonawców, hurtowni, producentów,
  • wybór dostawców i wykonawców dla prowadzonych inwestycji, negocjowanie warunków współpracy,
  • tworzenie dokumentacji zakupowej,
  • weryfikacja dostarczonych: dostaw, dokumentów zakupowych,
  • weryfikacja oraz przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • rozliczanie inwestycji,
  • opisywanie dokumentów,
  • wprowadzanie dokumentów do programu,
  • kierowanie samochodem kat. B.
  • bieżące raportowanie wykonanych zadań.

Praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16 w biurze w Jaksicach (5 km od Inowrocławia).
Osoby zainteresowane prosimy, aby w  temacie maila wpisały  nazwę stanowiska „aplikacja na stanowisko SPECJALISTA DS. REALIZACJI INWESTYCJI.”
Prosimy o dopisanie w liście motywacyjnym następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INELBUD dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami z dn. 29.08 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.z 2002, nr 101, poz. 926 z póź. zm)”. Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że INELBUD zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Adres e-mail: praca@inelbud.pl
Prosimy w temacie maila wpisać nazwę stanowiska „Specjalista ds realizacji inwestycji”.

Zatrudnimy Kierownika Budowy z Inowrocławia lub pobliskich okolic

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
  • nadzorowanie pracy podległych mu pracowników, sprzętu oraz dostaw materiału i podwykonawców,
  • absolutna odpowiedzialność za porządek na placu budowy,
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy,
  • wykonanie obmiaru,
  • przygotowanie zamówień,
  • raportowanie realizacji robót.

Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracach na budowie na stanowisku Kierownik Budowy,
  • doświadczenia w pracach wykończeniowych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP,
  • dobra znajomość programów AUTOCAD, NORMA, WORD i EXCEL,
  • uprawnień do kierowania robotami,
  • gotowość do podjęcia pracy w delegacji,
  • ścisła współpraca z kierownikami robót w celu realizacji kontraktu,

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • służbowy telefon,
  • służbowy komputer,
  • służbowy samochód,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy w  temacie maila wpisać nazwę stanowiska „Kierownik Budowy”.